Powołania na pierwsze zgrupowanie

Autor: Biuro Prasowe PLFA Opublikowano dnia: 6 sierpnia 2013 | Komentarze: 0

27 lipca 2013 w ośrodku sportowym Szopienice w Katowicach odbył się try-out do reprezentacji Polski. Zawodnicy z całego kraju przyjechali na południe by przed trenerami zaprezentować swoje umiejętności. Sztab szkoleniowy wybrał 18 zawodników, którzy otrzymali powołanie do reprezentacji. Dodatkowo powołania otrzymały kolejne dwie osoby.

Lista osób, które zakwalifikowały się na pierwsze zgrupowanie reprezentacji:

lp.

imię

nazwisko

klub

1

Bartosz

Bednarczyk

Zagłębie Steelers Interpromex

2

Mateusz

Błazik

Tychy Falcons

3

Filip

Borowski

Devils Wrocław

4

Łukasz

Czerwiński

Seahawks Gdynia

5

Grzegorz

Dominik

Tychy Falcons

6

Mateusz

Grzędziński

Giants Wrocław

7

Mateusz

Kamiński

Zagłębie Steelers Interpromex

8

Maciej

Klimczak

AZS Silesia Rebels

9

Michał

Kołek

AZS Silesia Rebels

10

Michał

Kozdrój

Warsaw Eagles

11

Zygmunt

Łodziński

Kraków Kings

12

Łukasz

Miotke

Seahawks Gdynia

13

Łukasz

Półtorak

Devils Wrocław

14

Paweł

Probierz

Seahawks Gdynia

15

Paweł

Sekuła

Giants Wrocław

16

Konrad

Starczewski

Zagłębie Steelers Interpromex

17

Krzysztof

Stojak

Warsaw Eagles

18

Bartosz

Świątek

Giants Wrocław

19

Szymon

Wesołowski

Seahawks Gdynia

20

Bartosz

Zalejski

Giants Wrocław

 

 Pełna lista zawodników, którzy zostali zaproszeni na pierwsze zgrupowanie:

lp.

imię

nazwisko

klub

1

Aiyegabusi

Babatunde

Giants Wrocław

2

Szymon

Adamczyk

Devils Wrocław

3

Bartosz

Bednarczyk

Zagłębie Steelers Interpromex

4

Tomasz

Biały

Seahawks Gdynia

5

Marcin

Bluma

Seahawks Gdynia

6

Mateusz

Błazik

Tychy Falcons

7

Filip

Borowski

Devils Wrocław

8

Michał

Bronaszewski

Tychy Falcons

9

Marcin

Chodań

Kozły Poznań

10

Hubert

Chudy

Kozły Poznań

11

Przemysław

Cudak

Devils Wrocław

12

Łukasz

Czerwiński

Seahawks Gdynia

13

Grzegorz

Dominik

Tychy Falcons

14

Bartosz

Dziedzic

Giants Wrocław

15

Tomasz

Dziedzic

Giants Wrocław

16

Michał

Garbowski

Seahawks Gdynia

17

Marcin

Goc

Warsaw Spartans

18

Michał

Górniak

Giants Wrocław

19

Jakub

Grabas

AZS Silesia Rebels

20

Mateusz

Grzędziński

Giants Wrocław

21

Filip

Ilnicki

Berlin Rebels

22

Michał

Janusz

AZS Silesia Rebels

23

Marcin

Kaim

Husaria Szczecin

24

Mateusz

Kamiński

Zagłębie Steelers Interpromex

25

Maciej

Klimczak

AZS Silesia Rebels

26

Michał

Kołek

AZS Silesia Rebels

27

Damian

Kołpak

Lowlanders Białystok

28

Michał

Kozdrój

Warsaw Eagles

29

Jakub

Krystecki

Seahawks Gdynia

30

Sebastian

Krzysztofek

Seahawks Gdynia

31

Łukasz

Kustra

Warsaw Eagles

32

Adam

Lary

Devils Wrocław

33

Artur

Loncierz

AZS Silesia Rebels

34

Zygmunt

Łodziński

Kraków Kings

35

Łukasz

Miotke

Seahawks Gdynia

36

Szymon

Modzelewski

Warsaw Eagles

37

Karol

Mogielnicki

Devils Wrocław

38

Jakub

Muraszko

Seahawks Gdynia

39

Maciej

Nagodziński

Kozły Poznań

40

Michał

Nemas

Hamburg Blue Devils

41

Michał

Nowak

Devils Wrocław

42

Tomasz

Ochnio

Warsaw Spartans

43

Hubert

Ogrodowczyk

Kozły Poznań

44

Sebastien

Ossywa

Kozły Poznań

45

Piotr

Osuchowski

Warsaw Eagles

46

Krzysztof

Owsianowski

Kozły Poznań

47

Tomasz

Peciak

Seahawks Gdynia

48

Karol

Pełechaty

Devils Wrocław

49

Gaweł

Pilachowski

Seahawks Gdynia

50

Tomasz

Piskała

Warsaw Spartans

51

Jakub

Płaczek

Munich Cowboys

52

Lukasz

Półtorak

Devils Wrocław

53

Paweł

Probierz

Seahawks Gdynia

54

Robert

Rosołek

Giants Wrocław

55

Kamil

Ruta

Giants Wrocław

56

Mateusz

Ruta

Giants Wrocław

57

Paweł

Sekuła

Giants Wrocław

58

Maciej

Siemaszko

Seahawks Gdynia

59

Jacek

Sikora

Zagłębie Steelers Intepromex

60

Arkadiusz

Soberski

Devils Wrocław

61

Konrad

Starczewski

Zagłębie Steelers Interpromex

62

Krzysztof

Stojak

Warsaw Eagles

63

Maciej

Suchanowski

Seahawks Gdynia

64

Paweł

Szepiszczak

AZS Silesia Rebels

65

Zbigniew

Szrejber

AZS Silesia Rebels

66

Paweł

Świątek

Giants Wrocław

67

Bartosz

Świątek

Giants Wrocław

68

Dawid

Tarczyński

Devils Wrocław

69

Dawid

Więckowski

Warsaw Eagles

70

Krzysztof

Wis

Devils Wrocław

71

Seweryn

Wiśniewski

Antwerp Diamonds

72

Szymon

Wesołowski

Seahawks Gdynia

73

Bartosz

Zalejski

Giants Wrocław

74

Tomasz

Zubrycki

Lowlanders Białystok


Wszyscy zawodnicy zostaną poinformowani drogą e-mailową o szczegółach zgrupowania do dnia 12 sierpnia 2013 r. Pierwsze zgrupowanie zostało przeniesione ze Szczecinka do Trójmiasta. W razie pytań prosimy o kontakt z Dagną Jaroszewską: d.jaroszewska@plfa.pl

Biuro Prasowe PLFA
biuroprasowe@plfa.pl

Sonda

Komu będziesz kibicował w rozgrywkach PLFA J-8?