Z ostatniej chwili:
 

Oświadczenie Bydgoszcz Archers

Opublikowano dnia: 23 kwi 2012 | Komentarze: 0

Bydgoszcz, 22.04.2012

Oświadczenie  w sprawie nowopowstałej drużyny
  futbolu amerykańskiegoBydgoszcz Raiders

W związku z pojawieniem się informacji na temat  zaistnienia na arenie futbolowej nowopowstałej drużyny pod nazwą "Bydgoszcz  Raiders", pragniemy poinformować zainteresowane podmioty o pewnych faktach.
 
KS Bydgoszcz Archers  jest stowarzyszeniem, które powstało po przekształceniu się drużyny "Bydgoszcz Raiders". Dnia 23.10.2009 KS Bydgoszcz  Archers zostało zarejestrowane w Rejestrze Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Miasta  Bydgoszczy kontynuując tym samym wcześniej prowadzoną działalność drużyny pod nazwą "Bydgoszcz Raiders". Decyzja ta podyktowana była koniecznością profesjonalizacji działań stowarzyszenia.

Nie bez  znaczenia była również chęć zaakcentowania pochodzenia drużyny i poczucia przynależności do naszego rodzinnego  miasta Bydgoszczy, którego jednym z symboli jest Łuczniczka. Co za tym idzie,  pragniemy sprostować informację zamieszczoną przez władze nowopowstałej drużyny , jakoby obecny twór jakim jest "Bydgoszcz Raiders", był kontynuacją formacji o tej samej  nazwie powstałej w 2008r.
 
Oświadczamy, że dla dobra rozwoju FA w  Bydgoszczy jak i w Polsce, nie zamierzamy wydawać więcej sprostowań w tej sprawie. Oficjalnie  odcinamy się od wszelkich działań "Bydgoszcz Raiders". Zaznaczamy także, iż jakakolwiek działalność wyżej wymienionych (czyt.  Raiders)nie ma żadnego związku z poczynaniami KS Bydgoszcz Archers.

Z poważaniem
  Zarząd KS Bydgoszcz Archers

 

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?