ROZGRYWKI SEZON 2014

DATA GODZ. MIASTO GOSPODARZ GOŚĆ WYNIK LIGA ROZGRYWKI WIDZÓW
29.03 15:00 Płock Mustangs Kings 24:14 PLFA I Sezon zasadniczy 200
29.03 18:00 Warszawa Sharks Steelers 14:30 Topliga Sezon zasadniczy 550
05.04 15:00 Poznań Kozły Sharks 45:0 Topliga Sezon zasadniczy 350
05.04 17:00 Szczecin Husaria Lions 34:14 PLFA I Sezon zasadniczy 1000
06.04 13:00 Lublin Tytani Mustangs 6:8 PLFA I Sezon zasadniczy 200
06.04 14:00 Warszawa Eagles Steelers 47:0 Topliga Sezon zasadniczy 700
06.04 14:30 Bielawa Owls Falcons 6:27 PLFA I Sezon zasadniczy 300
06.04 16:00 Gdynia Seahawks Panthers 30:22 Topliga Sezon zasadniczy 999
12.04 16:00 Łódź Wilki Lowlanders 6:44 PLFA I Sezon zasadniczy 500
12.04 16:30 Warszawa Sharks Eagles 6:45 Topliga Sezon zasadniczy 800
13.04 12:00 Tychy Falcons Cougars 7:18 PLFA I Sezon zasadniczy 400
13.04 14:00 Będzin Steelers Panthers 0:27 Topliga Sezon zasadniczy 500
13.04 14:30 Bielawa Owls Husaria 16:17 PLFA I Sezon zasadniczy 300
13.04 18:00 Gdynia Seahawks Kozły 36:28 Topliga Sezon zasadniczy 700
26.04 13:00 Kraków Kings Tytani 28:20 PLFA I Sezon zasadniczy 350
26.04 14:00 Gliwice Lions Falcons 3:26 PLFA I Sezon zasadniczy 200
26.04 15:00 Poznań Kozły Steelers 24:18 Topliga Sezon zasadniczy 150
26.04 15:00 Olkusz Silvers Saints 6:24 PLFA II Sezon zasadniczy 300
27.04 13:00 Wrocław Panthers Sharks 82:0 Topliga Sezon zasadniczy 950
27.04 14:00 Drobin Mustangs Wilki 14:26 PLFA I Sezon zasadniczy 200
27.04 14:00 Warszawa Eagles Seahawks 7:27 Topliga Sezon zasadniczy 950
27.04 14:00 Sucha Beskidzka Broncos Ravens 38:7 PLFA II Sezon zasadniczy 200
27.04 17:00 Katowice Rebels Pretorians 40:8 PLFA II Sezon zasadniczy 300
01.05 12:30 Wrocław Panthers Kozły 45:7 Topliga Sezon zasadniczy 950
01.05 13:00 Radom Green Ducks Sharks B 27:20 PLFA II Sezon zasadniczy 900
01.05 14:00 Warszawa Crusaders Eagles B 30:14 PLFA II Sezon zasadniczy 400
03.05 13:00 Olsztyn Lakers Werewolves 20:28 PLFA II Sezon zasadniczy 200
03.05 15:00 Będzin Steelers Eagles 14:21 Topliga Sezon zasadniczy 200
03.05 15:00 Sopot Seahawks S. Patrioci 36:12 PLFA II Sezon zasadniczy 300
03.05 18:30 Słupsk Griffons Angels 2:36 PLFA II Sezon zasadniczy 600
04.05 13:00 Rybnik Thunders Dragons 8:14 PLFA II Sezon zasadniczy 200
04.05 14:30 Szczecin Cougars Owls 26:16 PLFA I Sezon zasadniczy 500
04.05 14:30 Wrocław Outlaws Wolverines 23:36 PLFA II Sezon zasadniczy 300
04.05 15:00 Warszawa Sharks Seahawks 20:51 Topliga Sezon zasadniczy 300
10.05 11:30 Pabianice Wilki Kings 37:33 PLFA I Sezon zasadniczy 300
10.05 14:00 Białystok Lowlanders Mustangs 41:2 PLFA I Sezon zasadniczy 300
10.05 11:00 Gorzów Wlkp. Hunters Kozły B 6:58 PLFA 8 1. turniej Grupy B ?
10.05 13:00 Gorzów Wlkp. Stal Kozły B 26:20 PLFA 8 1. turniej Grupy B ?
10.05 15:00 Gorzów Wlkp. Stal Hunters 60:0 PLFA 8 1. turniej Grupy B ?
10.05 11:00 Warszawa Eagles C Crusaders B 22:6 PLFA 8 1. turniej Grupy C ?
10.05 13:00 Warszawa Leons Eagles C 6:42 PLFA 8 1. turniej Grupy C ?
10.05 15:00 Warszawa Leons Crusaders B 20:12 PLFA 8 1. turniej Grupy C ?
11.05 11:00 Gliwice Lions Cougars 3:34 PLFA I Sezon zasadniczy 150
11.05 13:00 Tychy Falcons Husaria 6:22 PLFA I Sezon zasadniczy 400
11.05 10:00 Mielec Re"B"els Bears 0:38 PLFA 8 1. turniej Grupy A ?
11.05 11:40 Mielec Aviators Steelers B 0:18 PLFA 8 1. turniej Grupy A ?
11.05 13:50 Mielec Steelers B Re"B"els 6:8 PLFA 8 1. turniej Grupy A ?
11.05 15:30 Mielec Aviators Bears 18:28 PLFA 8 1. turniej Grupy A ?
11.05 11:00 Iława Seahawks B Kurpie 6:24 PLFA 8 1. turniej Grupy D ?
11.05 13:00 Iława Lakers B Seahawks B 0:27 PLFA 8 1. turniej Grupy D ?
11.05 15:00 Iława Lakers B Kurpie 0:28 PLFA 8 1. turniej Grupy D ?
17.05 13:00 Lublin Tytani Wilki 40:8 PLFA I Sezon zasadniczy 150
17.05 15:00 Poznań Kozły Seahawks 26:54 Topliga Sezon zasadniczy 100
17.05 19:00 Katowice Rebels Saints 20:13 PLFA II Sezon zasadniczy 300
18.05 13:30 Wrocław Panthers Eagles 16:17 Topliga Sezon zasadniczy 750
18.05 15:00 Świlcza Ravens Silvers 15:26 PLFA II Sezon zasadniczy 200
18.05 16:00 Będzin Steelers Sharks 27:16 Topliga Sezon zasadniczy 800
24.05 14:00 Opole Wolverines Panthers B 20:28 PLFA II Sezon zasadniczy 700
24.05 15:00 Poznań Kozły Eagles 0:31 Topliga Sezon zasadniczy 200
24.05 15:30 Zielona Góra Dragons Outlaws 0:18 PLFA II Sezon zasadniczy 300
24.05 16:00 Toruń Angels Seahawks S. 30:27 PLFA II Sezon zasadniczy 450
24.05 17:00 Warszawa Sharks B Crusaders 8:22 PLFA II Sezon zasadniczy 350
25.05 12:30 Wrocław Panthers Steelers 54:7 Topliga Sezon zasadniczy 650
25.05 13:00 Szczecin Husaria Cougars 34:7 PLFA I Sezon zasadniczy 600
25.05 14:30 Bielawa Owls Lions 0:10 PLFA I Sezon zasadniczy 200
25.05 16:00 Gdynia Seahawks Sharks 49:16 Topliga Sezon zasadniczy 900
31.05 13:00 Olsztyn Lakers Eagles B 0:12 PLFA II Sezon zasadniczy 200
31.05 14:00 Lublin Tytani Lowlanders 6:21 PLFA I Sezon zasadniczy 300
31.05 14:00 Tychy Falcons Lions 14:12 PLFA I Sezon zasadniczy 200
31.05 14:00 Warszawa Werewolves Green Ducks 22:7 PLFA II Sezon zasadniczy 300
31.05 18:30 Warszawa Sharks Kozły 22:27 Topliga Sezon zasadniczy 250
01.06 13:00 Kraków Kings Mustangs 24:0 PLFA I Sezon zasadniczy 500
01.06 14:00 Warszawa Eagles Panthers 4:37 Topliga Sezon zasadniczy 1600
01.06 14:00 Będzin Steelers Seahawks 14:27 Topliga Sezon zasadniczy 200
01.06 16:00 Bydgoszcz Archers Griffons 54:0 PLFA II Sezon zasadniczy 350
07.06 13:00 Szczecin Husaria Owls 56:6 PLFA I Sezon zasadniczy 200
07.06 12:00 Leszno Stal Kozły B 0:28 PLFA 8 2. turniej Grupy B ?
07.06 14:00 Leszno Hunters Kozły B 12:34 PLFA 8 2. turniej Grupy B ?
07.06 16:00 Leszno Hunters Stal 20:56 PLFA 8 2. turniej Grupy B ?
07.06 11:00 Warszawa Leons Crusaders B 6:6 PLFA 8 2. turniej Grupy C ?
07.06 13:00 Warszawa Eagles C Crusaders B 36:0 PLFA 8 2. turniej Grupy C ?
07.06 15:00 Warszawa Eagles C Leons 34:0 PLFA 8 2. turniej Grupy C ?
08.06 13:00 Kraków Kings Lowlanders 7:42 PLFA I Sezon zasadniczy 400
08.06 13:00 Płock Mustangs Tytani 14:28 PLFA I Sezon zasadniczy 150
08.06 14:30 Szczecin Cougars Falcons 14:32 PLFA I Sezon zasadniczy 150
08.06 10:00 Przemyśl Aviators Re"B"els 14:6 PLFA 8 2. turniej Grupy A ?
08.06 11:40 Przemyśl Bears Steelers B 18:14 PLFA 8 2. turniej Grupy A ?
08.06 13:50 Przemyśl Aviators Re"B"els 6:14 PLFA 8 2. turniej Grupy A ?
08.06 15:30 Przemyśl Bears Steelers B 22:6 PLFA 8 2. turniej Grupy A ?
08.06 11:00 Ostrołęka Seahawks B Lakers B 6:0 PLFA 8 2. turniej Grupy D ?
08.06 13:00 Ostrołęka Kurpie Lakers B 24:8 PLFA 8 2. turniej Grupy D ?
08.06 15:00 Ostrołęka Kurpie Seahawks B 12:6 PLFA 8 2. turniej Grupy D ?
14.06 12:30 Wrocław Panthers B Thunders 32:0 PLFA II Sezon zasadniczy 150
14.06 14:00 Warszawa Eagles Kozły 28:0 Topliga Sezon zasadniczy 600
15.06 13:00 Olkusz Silvers Pretorians 8:18 PLFA II Sezon zasadniczy 200
15.06 14:00 Białystok Lowlanders Wilki 45:0 PLFA I Sezon zasadniczy 300
15.06 14:00 Gdynia Seahawks Steelers 62:27 Topliga Sezon zasadniczy 500
15.06 14:30 Zielona Góra Dragons Wolverines 10:14 PLFA II Sezon zasadniczy 250
15.06 15:00 Sucha Beskidzka Broncos Rebels 0:26 PLFA II Sezon zasadniczy 200
19.06 12:30 Warszawa Eagles B Sharks B 42:8 PLFA II Sezon zasadniczy 150
19.06 15:30 Radom Green Ducks Crusaders 0:8 PLFA II Sezon zasadniczy 800
19.06 15:30 Poznań Patrioci Archers 8:44 PLFA II Sezon zasadniczy 200
21.06 13:00 Łódź Wilki Mustangs 38:0 PLFA I Sezon zasadniczy 300
21.06 15:30 Będzin Steelers Kozły 0:28 Topliga Sezon zasadniczy 200
21.06 17:00 Warszawa Werewolves Lakers 20:32 PLFA II Sezon zasadniczy 200
21.06 18:00 Toruń Angels Griffons 35:0 PLFA II Sezon zasadniczy 300
22.06 13:00 Lublin Tytani Kings 20:28 PLFA I Sezon zasadniczy 250
22.06 13:30 Wrocław Panthers Seahawks 23:14 Topliga Sezon zasadniczy 1100
22.06 14:30 Bielawa Owls Cougars 7:14 PLFA I Sezon zasadniczy 150
22.06 18:00 Warszawa Eagles Sharks 47:6 Topliga Sezon zasadniczy 900
28.06 13:30 Tychy Falcons Owls 22:7 PLFA I Sezon zasadniczy 300
28.06 14:00 Białystok Lowlanders Tytani 40:18 PLFA I Sezon zasadniczy 300
28.06 14:00 Częstochowa Saints Ravens 28:6 PLFA II Sezon zasadniczy ?
28.06 15:00 Poznań Kozły Panthers 0:56 Topliga Sezon zasadniczy 300
29.06 13:00 Gliwice Lions Husaria 19:48 PLFA I Sezon zasadniczy 150
29.06 11:00 Czeladź Bears Leons 30:0 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
29.06 12:40 Czeladź Steelers B Eagles C 0:22 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
29.06 14:50 Czeladź Steelers B Leons 22:6 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
29.06 16:30 Czeladź Bears Eagles C 0:2 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
05.07 12:00 Szczecin Cougars Lions 20:14 PLFA I Sezon zasadniczy ?
05.07 13:00 Płock Mustangs Lowlanders 0:43 PLFA I Sezon zasadniczy ?
05.07 14:00 Świlcza Ravens Broncos 20:8 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.07 14:00 Częstochowa Saints Silvers 27:12 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.07 10:00 Gorzów Wlkp. Kozły B Seahawks B 12:6 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
05.07 11:40 Gorzów Wlkp. Stal Kurpie 14:12 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
05.07 13:50 Gorzów Wlkp. Kurpie Seahawks B 2:0 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
05.07 15:30 Gorzów Wlkp. Stal Kozły B 26:6 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
06.07 13:00 Kraków Kings Wilki 23:12 PLFA I Sezon zasadniczy ?
06.07 13:00 Szczecin Husaria Falcons 64:22 PLFA I Sezon zasadniczy ?
06.07 15:00 Gdynia Seahawks Eagles 21:30 Topliga Sezon zasadniczy 980
06.07 15:00 Warszawa Sharks Panthers 0:38 Topliga Sezon zasadniczy 300
12.07 12:15 Wrocław Outlaws Dragons 33:6 PLFA II Sezon zasadniczy ?
12.07 15:00 Sopot Seahawks S. Angels 38:6 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.07 13:00 Wrocław Panthers B Wolverines 34:28 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.07 14:00 Bydgoszcz Archers Patrioci 31:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.07 11:00 Iława Eagles C Kozły B 14:12 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
13.07 12:40 Iława Stal Bears 32:20 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
13.07 14:50 Iława Kozły B Bears 20:38 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
13.07 16:30 Iława Eagles C Stal 42:2 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
19.07 11:00 Laski Eagles B Werewolves 28:8 PLFA II Sezon zasadniczy ?
19.07 12:00 Szczecin Cougars Husaria 7:57 PLFA I Sezon zasadniczy ?
19.07 14:00 Białystok Lowlanders Kings 38:3 PLFA I Sezon zasadniczy ?
19.07 14:00 Warszawa Crusaders Lakers 32:8 PLFA II Sezon zasadniczy ?
19.07 13:30 Wrocław Panthers Kozły 32:0 Topliga Półfinały 700
20.07 13:00 Łódź Wilki Tytani 16:23 PLFA I Sezon zasadniczy ?
20.07 14:00 Gliwice Lions Owls 27:14 PLFA I Sezon zasadniczy ?
20.07 14:00 Warszawa Sharks B Green Ducks 6:53 PLFA II Sezon zasadniczy ?
20.07 15:00 Gdynia Seahawks Eagles 31:28 Topliga Półfinały 990
26.07 15:00 Rybnik Thunders Panthers B 0:47 PLFA II Sezon zasadniczy ?
26.07 16:00 Osielec Broncos Silvers 26:16 PLFA II Sezon zasadniczy ?
26.07 17:00 Białystok Lowlanders Falcons 49:6 PLFA I Półfinały ?
27.07 14:00 Skoczów Pretorians Saints 0:32 PLFA II Sezon zasadniczy ?
27.07 14:30 Katowice Rebels Ravens 44:7 PLFA II Sezon zasadniczy ?
27.07 15:30 Poznań Patrioci Angels 20:32 PLFA II Sezon zasadniczy ?
27.07 13:00 Szczecin Husaria Kings 46:8 PLFA I Półfinały ?
02.08 16:00 IX SuperFinał Panthers Seahawks 32:41 Topliga Finał 7100
03.08 14:00 Opole Wolverines Outlaws 20:27 PLFA II Sezon zasadniczy 800
03.08 15:00 Słupsk Griffons Archers 0:45 PLFA II Sezon zasadniczy ?
09.08 14:00 Warszawa Werewolves Sharks B 38:12 PLFA II Sezon zasadniczy ?
09.08 18:00 Białystok Lowlanders Husaria 26:27 PLFA I Finał ?
10.08 18:00 Laski Eagles B Crusaders 20:14 PLFA II Sezon zasadniczy ?
15.08 15:00 Toruń Angels Archers 33:32 PLFA II Sezon zasadniczy ?
16.08 13:30 Sopot Seahawks S. Griffons 54:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
16.08 16:30 Zielona Góra Dragons Thunders 27:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
17.08 13:00 Olsztyn Lakers Green Ducks 0:61 PLFA II Sezon zasadniczy ?
17.08 14:00 Skoczów Pretorians Broncos 42:10 PLFA II Sezon zasadniczy ?
17.08 15:20 Wrocław Outlaws Panthers B 25:29 PLFA II Sezon zasadniczy ?
23.08 16:00 Olkusz Silvers Rebels 0:34 PLFA II Sezon zasadniczy ?
24.08 11:00 Rzeszów Ravens Pretorians 12:30 PLFA II Sezon zasadniczy ?
30.08 16:00 Częstochowa Saints Broncos 48:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
30.08 17:30 Słupsk Griffons Patrioci 6:39 PLFA II Sezon zasadniczy ?
31.08 14:00 Opole Wolverines Thunders 27:0 PLFA II Sezon zasadniczy 800
31.08 14:00 Bydgoszcz Archers Seahawks S. 14:47 PLFA II Sezon zasadniczy ?
06.09 14:00 Warszawa Sharks B Lakers 6:20 PLFA II Sezon zasadniczy ?
06.09 11:00 Gorzów Wlkp. Patrioci J Gryfici st 36:6 PLFA J 1. turniej Grupy D PLFA J ?
06.09 13:00 Gorzów Wlkp. Stal J Patrioci J 30:16 PLFA J 1. turniej Grupy D PLFA J ?
06.09 15:00 Gorzów Wlkp. Stal J Gryfici st 20:20 PLFA J 1. turniej Grupy D PLFA J ?
06.09 11:00 Sosnowiec Kings J Tytani J 24:14 PLFA J 1. turniej Grupy E PLFA J ?
06.09 13:00 Sosnowiec Steelers J Tytani J 20:35 PLFA J 1. turniej Grupy E PLFA J ?
06.09 15:00 Sosnowiec Steelers J Kings J 24:33 PLFA J 1. turniej Grupy E PLFA J ?
07.09 12:00 Warszawa Crusaders Werewolves 7:6 PLFA II Sezon zasadniczy ?
07.09 14:00 Ochaby Pretorians Rebels 6:30 PLFA II Sezon zasadniczy ?
07.09 10:00 Wrocław Owls J Rebels J 46:6 PLFA J 1. turniej Grupy B PLFA J ?
07.09 11:40 Wrocław Falcons J Panthers J 0:35 PLFA J 1. turniej Grupy B PLFA J ?
07.09 13:50 Wrocław Falcons J Rebels J 12:6 PLFA J 1. turniej Grupy B PLFA J ?
07.09 15:30 Wrocław Panthers J Owls J 33:0 PLFA J 1. turniej Grupy B PLFA J ?
13.09 15:30 Poznań Patrioci Seahawks S. 9:62 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.09 10:00 Płock Eagles J-8 Lakers J 22:12 PLFA J 1. turniej Grupy C PLFA J ?
13.09 11:40 Płock Mustangs J-8 Sharks J 14:8 PLFA J 1. turniej Grupy C PLFA J ?
13.09 13:50 Płock Eagles J-8 Sharks J 34:6 PLFA J 1. turniej Grupy C PLFA J ?
13.09 15:30 Płock Mustangs J-8 Lakers J 32:34 PLFA J 1. turniej Grupy C PLFA J ?
14.09 13:00 Rybnik Thunders Outlaws 6:35 PLFA II Sezon zasadniczy ?
14.09 14:00 Radom Green Ducks Eagles B 24:14 PLFA II Sezon zasadniczy ?
14.09 15:00 Wrocław Panthers B Dragons 28:9 PLFA II Sezon zasadniczy ?
14.09 10:00 Słupsk Archers J-8 Seahawks J 6:14 PLFA J 1. turniej Grupy A PLFA J ?
14.09 11:40 Słupsk Griffons J Angels J 0:25 PLFA J 1. turniej Grupy A PLFA J ?
14.09 13:50 Słupsk Angels J Archers J-8 32:0 PLFA J 1. turniej Grupy A PLFA J ?
14.09 15:30 Słupsk Griffons J Seahawks J 0:40 PLFA J 1. turniej Grupy A PLFA J ?
20.09 13:00 Warszawa Crusaders Angels 14:23 PLFA II Ćwierćfinał ?
20.09 14:00 Wrocław Panthers B Saints 12:27 PLFA II Ćwierćfinał ?
21.09 15:30 Katowice Rebels Outlaws 16:12 PLFA II Ćwierćfinał ?
21.09 13:30 Sopot Seahawks S. Green Ducks 55:0 PLFA II Ćwierćfinał ?
27.09 10:00 Olsztyn Eagles J-8 Mustangs J-8 36:6 PLFA J 2. turniej Grupy C PLFA J ?
27.09 11:40 Olsztyn Lakers J Sharks J 14:10 PLFA J 2. turniej Grupy C PLFA J ?
27.09 13:50 Olsztyn Mustangs J-8 Sharks J 22:46 PLFA J 2. turniej Grupy C PLFA J ?
27.09 15:30 Olsztyn Eagles J-8 Lakers J 36:14 PLFA J 2. turniej Grupy C PLFA J ?
27.09 11:00 Szczecin Stal J Patrioci J 14:20 PLFA J 2. turniej Grupy D PLFA J ?
27.09 13:00 Szczecin Gryfici st Patrioci J 0:30 PLFA J 2. turniej Grupy D PLFA J ?
27.09 15:00 Szczecin Gryfici st Stal J 14:26 PLFA J 2. turniej Grupy D PLFA J ?
27.09 11:00 Lublin Kings J Steelers J 22:14 PLFA J 2. turniej Grupy E PLFA J ?
27.09 13:00 Lublin Tytani J Steelers J 16:0 PLFA J 2. turniej Grupy E PLFA J ?
27.09 15:00 Lublin Tytani J Kings J 28:18 PLFA J 2. turniej Grupy E PLFA J ?
28.09 10:00 Toruń Archers J-8 Griffons J 12:8 PLFA J 2. turniej Grupy A PLFA J ?
28.09 11:40 Toruń Seahawks J Angels J 14:36 PLFA J 2. turniej Grupy A PLFA J ?
28.09 13:50 Toruń Archers J-8 Griffons J 14:22 PLFA J 2. turniej Grupy A PLFA J ?
28.09 15:30 Toruń Angels J Seahawks J 38:8 PLFA J 2. turniej Grupy A PLFA J ?
28.09 10:00 Bielawa Panthers J Rebels J 31:0 PLFA J 2. turniej Grupy B PLFA J ?
28.09 11:40 Bielawa Owls J Falcons J 18:6 PLFA J 2. turniej Grupy B PLFA J ?
28.09 13:50 Bielawa Rebels J Falcons J 0:32 PLFA J 2. turniej Grupy B PLFA J ?
28.09 15:30 Bielawa Panthers J Owls J 26:0 PLFA J 2. turniej Grupy B PLFA J ?
04.10 15:00 Katowice Rebels Saints 26:0 PLFA II Półfinał ?
05.10 13:30 Sopot Seahawks S. Angels 33:18 PLFA II Półfinał ?
11.10 12:30 Wrocław Panthers J Owls J 21:3 PLFA J Ćwierćfinał PLFA J ?
11.10 12:30 Wrocław Eagles J-8 Kings J 32:6 PLFA J Ćwierćfinał PLFA J ?
11.10 12:30 Wrocław Angels J Stal J 0:28 PLFA J Ćwierćfinał PLFA J ?
11.10 12:30 Wrocław Patrioci J Tytani J 26:6 PLFA J Ćwierćfinał PLFA J ?
11.10 15:00 Wrocław Panthers J Patrioci J 26:0 PLFA J Półfinał PLFA J ?
11.10 15:00 Wrocław Eagles J-8 Stal J 20:6 PLFA J Półfinał PLFA J ?
11.10 15:00 Wrocław Tytani J Owls J 0:26 PLFA J Repasaż PLFA J ?
11.10 15:00 Wrocław Angels J Kings J 32:8 PLFA J Repasaż PLFA J ?
12.10 10:00 Wrocław Kings J Tytani J 2:14 PLFA J Mecz o 7. miejsce PLFA J ?
12.10 10:00 Wrocław Angels J Owls J 20:8 PLFA J Mecz o 5. miejsce PLFA J ?
12.10 12:00 Wrocław Patrioci J Stal J 6:22 PLFA J Mecz o 3. miejsce PLFA J ?
12.10 14:00 Wrocław Panthers J Eagles J-8 30:6 PLFA J Mecz o mistrzostwo PLFA J ?
18.10 13:00 Aleksandrów Łódzki Wilki Green Ducks 48:0 PLFA I/PLFA II Baraże ?
18.10 14:00 Gliwice Lions Crusaders 16:21 PLFA I/PLFA II Baraże ?
19.10 15:00 Katowice Rebels Seahawks S. 17:14 PLFA II Finał ?

Sonda

Komu będziesz kibicował w rozgrywkach PLFA J-8?